Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?


DEPKA GROUP, 2011 yılında Antalya’da kurulan  YURTMAN Grup şirketleri bünyesinde faaliyet göstermekte iken yabancı ortaklıklarımız ile daha da güçlü bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.  Depka Group ürünü olan DEPKA Dekoratif Pamuk (sıva / boya) Duvar Kaplaması % 100 doğal Pamuktan imal edilmiş yeni nesil bir iç mekân duvar kaplama malzemesi markasıdır. Bu Marka adı ile faaliyet gösteren Firmamız ağırlıklı olarak pamuk sıva / boya ürünü satmakla birlikte dış cephe mantolama ve iç cephe kaplama ürünlerini de kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Yurt içinde bayi ağı kurma faaliyetlerimiz devam etmektedir. Aynı şekilde Türkiye dışında da 15 ülkede satış faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

YURTMAN  Şirketleri Grubu Bünyesinde Aşağıdaki Şirket ve Faaliyetler yer Almaktadır.

 

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz inşaat, dekorasyon ve yalıtım sektörlerinde de, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmet sunarak müşteri memnuniyetini daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğimizi artırarak sürdürmek. Türkiye’de edindiği tecrübe ve kazandığı başarıları uluslararası alana da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmaktır.

MİSYONUMUZ

DEPKA uzun yılların birikimini, sosyal ve ekonomik yarar sağlayan projeleri farklı iş alanlarına taşıyıp yatırımcı kimliğiyle büyümek. Sektöründe öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kâr etmenin kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her durumda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamaktır.

STRATEJİMİZ

DEPKA Grubun ana stratejisi, temel faaliyet alanı olan inşaat-taahhüt sektöründeki özellikli konumunu muhafaza ederek güçlendirmektir. Grubun gelişme ve büyüme stratejisi ise, taahhüt alanında kazanılan yıllara dayalı deneyim ve birikimin, ulusal ve uluslararası gelişim fırsatı görülen diğer iş alanlarına yatırımcı kimliğiyle yansıtılması temelinde yapılandırılmıştır. 


DEPKA GROUP, 2008 yılında Antalya’da kurulan YABEL ve YURTMAN Grup şirketleri bünyesinde faaliyet göstermektedir. Depka Group ürünü olan DEPKA Dekoratif Pamuk Duvar Kaplaması % 100 doğal Pamuktan imal edilmiş yeni nesil bir iç mekân duvar kaplama malzemesi markasıdır. Bu Marka adı ile faaliyet gösteren Firmamız ağırlıklı olarak pamuk dekor ürünü satmakla birlikte dış cephe mantolama ürünlerini de kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Yurt içinde bayi ağı kurma faaliyetlerimiz devam etmektedir. Aynı şekilde Türkiye dışında da 15 ülkede satış faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

BİZE ULAŞIN

Yol Tarifi