AYIN FIRSATI

SÜPER YIL SONU İNDİRİMİ BAŞLADI !!!

1. Depka mika taşı tozu ve parçacıklarında süper kampanya. Bütün ölçülerde en az 1000 kg almak kaydıyla %50 indirim. Siparişte öncelik için acele ediniz.


2. Depka Pamuk sıva yıl sonu indirimli Satış Yapılacak Ürün KOD ları aşağıdadır. % 30 a varan yıl sonu indirimi başladı. Son tarih 31 Aralık 2018

DP06

DP06

DP08

DP14

DP25

DP28

DP29

DP58

Başvuruyu- ÜYE OL- bölümünden yapabilirsiniz.

DEPKA %100 doğal pamuk sıva su bazlı yeni nesil iç dekorasyon ürünü olup, ürünle suyun doğru oranda birleşimi ile kullanıma hazır hale gelen, doğa dostu bir malzemedir.

DEPKA pamuk sıva,  tüm yüzeylerde uygulanabilir. Beton, alçı, alçı panel, ahşap, mermer sıva, cam, plastik, taş, saten boya, metal gibi. 

Sayısız avantajlara sahiptir. Duvar örme işlemi bittikten sonra, direkt uygulanabilir. www.depkagroup.com 

Yani Kaba Sıva, İnce Sıva, Alçı, Saten Alçı, Astar ve Boyanın tamamının yerini tutabilir. Tercihe bağlıdır. % 100 doğal olmasının yanında ısınmada ve soğutmada % 40 enerji tasarrufu sağladığı dikkate alınırsa oldukça ekonomik bir üründür. Sağlığa zararlı hiç bir madde içermez. Canlı sıva veya ipek sıva olarak geçen ürünlerden farklıdır. tamamen doğaldır. TSE belgelidir.

 


DEPKA GROUP, 2008 yılında Antalya’da kurulan YABEL ve YURTMAN Grup şirketleri bünyesinde faaliyet göstermektedir. Depka Group ürünü olan DEPKA Dekoratif Pamuk Duvar Kaplaması % 100 doğal Pamuktan imal edilmiş yeni nesil bir iç mekân duvar kaplama malzemesi markasıdır. Bu Marka adı ile faaliyet gösteren Firmamız ağırlıklı olarak pamuk dekor ürünü satmakla birlikte dış cephe mantolama ürünlerini de kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Yurt içinde bayi ağı kurma faaliyetlerimiz devam etmektedir. Aynı şekilde Türkiye dışında da 15 ülkede satış faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

BİZE ULAŞIN

Yol Tarifi