Akustik-tir! Ses İzolasyonu Sağlar!

Akustik-tir! Ses İzolasyonu Sağlar!

Depka  %100 doğal pamuk -SIVA & BOYA; dekoratif kaplama ürünüdür. Günümüz iç dekorasyonu ihtiyaçlarına göre şekillendirilerek tasarlanmış ürün olduğundan dolayı %50 ses izolasyonu sağlayarak size daha yaşanılabilir bir ortam sunar.

Dış ortam sesleri ve komşu seslerine çözüm sunmaktadır. 


Ses yalıtımı günümüzde yaşam alanlarının en büyük sorunlarından biri olarak görülmektedir. Yeni yapılarda kullanılan yeni teknoloji ürünleri ve ince duvar ses yalıtımında ciddi sorun oluşturmakla beraber insan sağlığını da artık tehlike altına almaktadır. Evimizde otururken dışarıdan veya bitişik duvarlardan ve üst katlardan gelen sesler yada bir işletmenin çıkarttığı yüksek seslerin çevreye yaydığı rahatsız edici sesler sosyal yaşamımızı ve sağlığımızı ciddi tehdit etmektedir. Bu gibi sebepler bizlere ses yalıtımı yaptırmayı kaçınılmaz kılmaktadır. İşte ses yalıtımında en kolay çözüm Depka, yeni nesil pamuk -SIVA & BOYA- duvar kaplama ürünüdür. 


Deneyin farkı göreceksiniz. 

 

Duvarın yapısına göre yüzeyin sesi karşılama biçimine  de bağlı olarak pamuk kaplama ses yansımalarını nötr hale getirip, kullanılan alanda akustik bir ortam sağlar. Ortamı enerjik ve huzurlu hale getirir. 1,5 mm normal kalınlıkta bir uygulamada % 50 oranında sesi keser.


Deneyin farkı göreceksiniz.

DEPKA GROUP, 2008 yılında Antalya’da kurulan YABEL ve YURTMAN Grup şirketleri bünyesinde faaliyet göstermektedir. Depka Group ürünü olan DEPKA Dekoratif Pamuk Duvar Kaplaması % 100 doğal Pamuktan imal edilmiş yeni nesil bir iç mekân duvar kaplama malzemesi markasıdır. Bu Marka adı ile faaliyet gösteren Firmamız ağırlıklı olarak pamuk dekor ürünü satmakla birlikte dış cephe mantolama ürünlerini de kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Yurt içinde bayi ağı kurma faaliyetlerimiz devam etmektedir. Aynı şekilde Türkiye dışında da 15 ülkede satış faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

BİZE ULAŞIN

Yol Tarifi